JA

Witaj.

Mam na imię Agnieszka. Rocznik 87. Pochodzę ze Śremu, studiowałam w Kaliszu, mieszkam pod Jarocinem.

Jestem szczęśliwą panią domu na 25 letni kredyt, żoną kochanego męża i mamą dwóch wyczekanych córeczek. Z wykształcenia, powołania i zawodu – nauczyciel.

Moja historia i ten blog to żywy dowód na to, że można pokonać niepłodność i spełniać swoje marzenia. Kocham swoje życie. Chcę wycisnąć z niego jak najwięcej. I wcale nie mam na myśli imprez do białego rana, namiętnych romansów, szalonych zakupów i dalekich podróży. Chodzi o cieszenie się normalnym, spokojnym życiem jakie dane jest mi prowadzić. Szukam szczęścia w najdrobniejszych codziennych chwilkach otaczając się ukochanymi ludźmi.

Uwielbiam być mamą i żoną, spełniać się zawodowo a w wolnych chwilach pisać tego bloga, czytać książki, fotografować i szyć :)

agnieszka-adamek

 

9 Comments

  1. Cześć, no to się przenosimy na ten blog 🙂 bardzo tu ładnie i przejrzyście od razu się odnalazłam…;) Pozdrawiam Was ciepło i ściskam, Daria z Poznania 🙂

  2. witam
    miło sie czyta twój blog. 🙂 jestem z okolicy jarocina…. w chwili obecnej nie walczę z niepłodnością- ale z samą soba. w 2012 roku straciłam 2 ciaze, jedna na poczatku roku , drugą pod koniec…. potem nie mogłam zajść w kolejną i narazie – odpuściłam. nie mam narazie siły na starania o dziecko. a wokół wszystkie dziewczyny zachodzą w ciąze… ostatnio płakałam . bardzo. zona brata mojego meza zaszła w ciaze, 3 miesiace po slubie i tekst tescia: słyszałas ? jest w ciazy? czemu nie gratulujesz….
    ludzie są okrutni… szczegolnie rodzina.
    sama juz nie wiem co zrobic aby zajsc w zdrowa ciaze, gdzie sie udac..
    narazie musze odpoczac, moze gdzies wyjechac, nabrac sił….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *